LIGI DE BOWLING »


MGM Cernavoda 8-10 Sept 2017

INSCRIERI

SQUAD 1: VINERI ORA 16.00

  • 1. C-ta - RIG Service: Gabriel Marius Dumitrascu
  • 2. Cernavoda - Axiopolis 1: Nicolau Robert
  • 3. Cernavoda - Axiopolis 2: Roxana Adina Nicolau
  • 4. C-ta - Top Geocad: Adrian Midisan
  • 5 C-ta - Pro Venus: Daniel Dumitrascu
  • 6. Bucuresti - Jol Team: Liviu Bogdan Stan-Onu
  • 7.
  • 8. Bucuresti - Laurentiu Fleseriu

SQUAD 2: VINERI ORA 18.30

  • 1.Iasi - Focality: Samir Hulubencu
  • 2. Iasi - KYW BOOM: Sergiu Robert Cojocar
  • 3. Bucuresti - Akula: Marius Gheorghiu
  • 4. Iasi - Game Over: Simona Cojocar
  • 5. Iasi - CFR: Ion Cercel
  • 6. Bucuresti: Nae Team
  • 7. Bucuresti - Christian Hoenig Team
  • 8.

SQUAD 3: VINERI ORA 21.00

  • 1. Bucuresti - Geana Team
  • 2. Brasov - Balacris: Dragos Dragan
  • 3. Ploiesti - Spare&Strike: Manuela Bãcilã
  • 4. Tg Secuiesc - Nexxon 1: Vardo Oliver-robert
  • 5. Buzau - Lucky Strike: Memet Sahmat
  • 6. C-ta - Alley Cats: Diana Enc
  • 7. Tg Secuiesc - Nexxon 2
  • 8.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SQUAD 1: SAMBATA SQUAD 1 - ORA 09.00 - 11.00

  • 1. Buzau - Lucky Strike: Memet Sahmat
  • 2. Cernavoda - Axiopolis 1: Nicolau Robert
  • 3. Bucuresti - Akula: Marius Gheorghiu
  • 4. Ploiesti - Spare&Strike: Manuela Bãcilã
  • 5.  Iasi - CFR: Ion Cercel
  • 6.
  • 7.
  • 8.

SQUAD 2: SAMBATA SQUAD 2 - ORA 11.30 - 13.30

  • 1. Bucuresti - Geana Team
  • 2. Brasov - Balacris: Dragos Dragan
  • 3. Iasi - KYW BOOM: Sergiu Robert Cojocar
  • 4. Bucuresti - Laurentiu Fleseriu
  • 5.  C-ta - Alley Cats: Diana Enc
  • 6. Bucuresti - Christian Hoenig Team
  • 7. Iasi - Game Over: Simona Cojocar
  • 8. Iasi - Focality: Samir Hulubencu

SQUAD 3: SAMBATA SQUAD 3 - ORA 14.30 - 16.30

  • 1. C-ta - RIG Service: Gabriel Marius Dumitrascu
  • 2. Tg Secuiesc: Nexxon 2
  • 3. Cernavoda - Axiopolis 2: Roxana Adina Nicolau
  • 4. C-ta - Top Geocad: Adrian Midisan
  • 5 C-ta - Pro Venus: Daniel Dumitrascu
  • 6. Bucuresti - Avangarde
  • 7. Bucuresti: Nae Team
  • 8. Tg Secuiesc - Nexxon: Vardo Oliver-robert

PROGRAM Indiv+Echipa

SAMBATA: INDIVIDUAL

 

SEMIFINALA GRUPA B: ora 18.00 - 20.00

  • Primii 24 jucatori din Clasamentul General - Grupa B
  • 3 pe pista prin trage la sorti
  • 3 partide/30 lei/pers
  • Primii 4 jucatori vor intra in Finala

FINALA GRUPA B: 20.00-20.30

  • Finala se va desfasura in sistem eliminatoriu
  • Locul 1 cu Locul 4 si Locul 2 cu Locul 3
  • Castigatorii din aceste 2 meciuri  vor desfasura FINALA

SEMIFINALA GRUPA A: 21.00 - 23.00

  • Primii 24 jucatori din Clasamentul General - Grupele A+B
  • 3 pe pista prin trage la sorti
  • 3 partide/30 lei/pers
  • Primii 4 jucatori vor intra in Finala

FINALA GRUPA A: 23.00 - 23.30

  • Finala se va desfasura in sistem eliminatoriu
  • Locul 1 cu Locul 4 si Locul 2 cu Locul 3
  • Castigatorii din aceste 2 meciuri  vor desfasura FINALA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DUMINICA: ECHIPE

Primele 4 Echipe din Clasamentul General se califica direct in Semifinala

PAS 1: SFERTURI DE FINALA - ECHIPE: 10.00 - 12.00

  • Locurile 5-12 din Clasamentul General dupa zilele de V+S
  • 3 partide/30 lei/pers
  • Merg mai departe primele 4

PAS 2: SEMIFINALA - ECHIPE: 12.30 - 14.30

  • Primele 4 Echipe din Clasamentul General + Primele 4 Echipe din Sferturi = 8 Echipe
  • 3 partide/30 lei/pers
  • Merg in FINALA primele 4

PAS 2: FINALA - ECHIPE: 15.00 - 16.30

  • Cate 1 partida
  • Locul 1 vs Locul 4
  • Locul 2 vs Locul 3
  • Castigatorii joaca pentru Locurile 1-2
  • Pierzatorii joaca pentru locurile 3-4
 

Rezultate Individual

Rezultate Echipe

Finala Echipe

Finala Indiv

Niciun comentariu »

Niciun comentariu până acum.

Feed RSS pentru acest articol.

Lasă un comentariu

You must be logged in to post a comment.